Zastosowanie popularnej metody znakowania odzieży

Użycie popularnej techniki znakowania ubrań, a więc sitodruku wpływa na to, że oferta marki Terraprinting jest bardzo warta uwagi. Sitodruk jest metodą znaną na przykład z uwagi na ekonomię. Pozwoli albowiem pozyskać niskie koszty jednostkowe przy dużych nakładach. Specjaliści z podanej drukarni stosują do druku najwyższej jakości farby. Z tego powodu rezultaty są idealne, a nadruki z sitodruku cechują się najwyższą solidnością. Jeżeli zamawiający ma takie wymagania, to stosowane są nie tylko farby klasyczne, lecz też pozwalają na pozyskanie rezultatów dodatkowych, a więc zastosowany jest nadruk wypukły albo neonowy.

Sitodruk stosowany jest na odzieży marketingowej, sportowej a także roboczej. Metoda sitodruku polega na naniesieniu na materiał farb przez naświetlone sito do sitodruku. Naświetlenie sita bazuje na pokryciu części otworów i zostawieniu wyłącznie tych przez jakie powinny przenikać farby. Każdy kolor nakładany jest osobno, a utrwalenie nadruku ma miejsce, gdy wpływa na niego wysoka temperatura. Drukarnia sitodrukowa, jaką prowadzi firma Terraprinting oferuje wykonanie druku przy zastosowaniu karuzeli automatycznej, półautomatycznej albo ręcznej. Eksperci z terraprinting.eu polecają zleceniodawcom zdecydować się na sitodruk wtedy, gdy drukują oni duże nakłady, wynoszące więcej niż 100 sztuk z tego samego wzoru. Co więcej, propozycja usług dedykowana jest dla zleceniodawców, jacy zechcą wydrukować mniejsze ilości, lecz z użyciem jednego lub 2 kolorów.

Zapewnione jest to, że kiedy komuś zależy na wysokiej jakości nadruku na odzieży oraz gadżetach reklamowych, to sitodruk jest może to zapewnić. Wycena usługi w zaprezentowanej drukarni ustalona jest indywidualnie, ze względu na to, na ile utrudniona jest realizacja zlecenia. Przy wycenie uwzględni się: nakład oraz wymiar nadruku, projekt graficzny pod kątem liczby wykorzystywanych wybarwień, wymiar nadruku na określonym materiale. Zleceniodawcy po ukończeniu zlecenia dostrzegają, że nadruk wykonany w zielonogórskiej drukarni był dobrą inwestycją.

Dodaj komentarz