Zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, jakie idealnie oddziałują na stan skóry

Szansa skorzystania z pomocy doświadczonego trychologa w gabinecie medycyny estetycznej Centrum Estetica to usługa, z jakiej klienci korzystają bardzo chętnie. Ekspertka Magda Kulik – Kopka ma wykształcenie kierunkowe nie tylko z zakresu trychologii, lecz też kosmetologii, technologii żywności oraz mikroodżywiania. Dzięki temu, może kompleksowo pomagać osobom, które zgłaszają się do niej ze schorzeniami takimi jak: wypadające włosy, łysienie, świąd, bądź schorzenia w obrębie głowy. Wskazana trycholog wrocław w pierwszej kolejności przeanalizuje stan skóry głowy klientki, sprawdzając szczegółowo włosy wraz z cebulkami. Ma to na celu ustalać przyczynę pojawienia się łuszczycy, łupieżu, lub łojotokowego zapalenia skóry. Badanie takie jak trichoskopia odbywa się przy użyciu mikrokamery.

Kolejne zaś badania są rekomendowane w zależności od tego, jaka będzie diagnoza. W niektórych przypadkach zrobiona zostaje Tkankowa Analiza Pierwiastkowa Włosów. Dogłębna analiza jest bazą do wyznaczenia indywidualnego harmonogramu terapii a także pielęgnowania. Klientki otrzymują również polecenia związane z przydomową pielęgnacją, suplementowaniem oraz dietą. Z usług wykwalifikowanej ekspertki robią użytek na równi panie, jak i panowie. Kuracja trychologiczna z jakiej korzystają w Centrum Estetica jest spersonalizowanie dopasowanym zestawem zabiegów, w seriach od 3 do 10 w odstępach od 7 do trzydziestu dni. Leczenie obejmuje techniki: naturalne, kosmetyczne, nowoczesne, fizykoterapeutyczne a także dermatologiczne.

Oferta obejmuje chociażby: peelingi skóry głowy, prądy Dansorwala, elektroterapię, masaż ultradźwiękowy, mezoterapię igłową i bezigłową, mikronakłucia a także dużo pozostałych świadczeń. Obszar terapii trychologicznej dopasowany jest zaawansowaniem do wymagań określonych pacjentów. Zastosowana jest równocześnie terapia uderzeniowa, przystosowana do wymagań skóry oraz włosów, kuracja podbudowująca zawierająca konkretną dietę i suplementację oraz terapia podtrzymująca i zachowawcza, bazująca na adekwatnej pielęgnacji w domu. W gabinecie wykorzystywany jest nowoczesny laser ekscymerowy, do leczenia symptomów bielactwa, łuszczycy, AZS albo łysienia plackowatego.

Dodaj komentarz