Zabieg oferowany jedynie u kosmetyczki

Niesłychanie istotną wiadomością jest fakt, iż lakier hybrydowy powinien być nakładany tylko przez doświadczoną kosmetyczkę, najodpowiedniej taką, jaka posiada stosowny certyfikat, dzięki jakiemu jest upoważniona do wykonywania tego typu zabiegów. Lakier hybrydowy schnie samoczynnie, jednakże jest również utwardzany za pomocą lampy z promieniami UV, nadzwyczaj podobnie, jak w przypadku stylizacji paznokci za pomocą żelu. W żadnym wypadku nie może się wykonywać zabiegów za pomocą lakieru hybrydowego samemu, a tym bardziej w warunkach domowych, bo może to posiadać działanie niepożądane w konsekwencjach. W pierwszej kolejności kosmetyczka odtłuszcza płytkę paznokcia i sprawia jej zmatowienie. Na takie paznokcie nakładana jest wyjątkowa baza pod lakier hybrydowy, którą to należy utwardzić za pomocą lampy UV, najporządniej nie treściwiej, aniżeli przez 90 sekund. Dopiero w owym czasie nakłada się właściwy kolor lakieru hybrydowego, który także powinien zostać utwardzony przez dokładnie ten sam okres czasu, by rezultat był trwały.

Sprzeczność pomiędzy samodzielnym zabiegiem i u kosmetyczki

Paznokcie u kosmetyczki – czy należałoby? Sporo kobiet próbuje oszczędzać na stylizacji paznokci i nie wybiera się w tym temacie do kosmetyczki. Sporo kobiet myśli także, że w ogóle nie jest im to niezbędne, bo same perfekcyjnie potrafią zadbać o własny manicure. Co niektórym z nich nadchodzi też do głowy, aby samodzielnie nałożyć lakier hybrydowy, lecz to nie jest właściwym pomysłem. Nie wolno umniejszać zdolności wielu kobiet, bowiem rzeczywiście, co poniektóre z nich nie są zawodowymi kosmetyczkami, ale potrafią bardzo prawidłowo nakładać lakier na paznokcie, nawet wykonywać na nich miarodajne zdobienia. Chwała tutaj dla nich, ponieważ same mogą dbać o piękno własnych dłoni, a przy okazji ich innowacyjny wygląd. Wbrew pozorom, przydatna jest do tego gigantyczna ilość czasu, w związku z tym wszystkie panie domu, które, na co dzień chodzą do pracy i wychowują dzieci, poniekąd nie bez żadnego ale znajdą na to czas. A jeśli już, wielokrotnie paznokcie nie będą świetne, albowiem nie schną ekspresowo, co może je narażać na zdarcie lakieru delikatnym dotknięciem się gdziekolwiek.

Komentarze i opinie od Was

  1. Chcesz wykonać sobie profesjonalny manicure i szukasz sprawdzonej kosmetyczki w Gdyni? Sprawdź ofertę od Anita Szpak. Polecam ci Anitę, bowiem ona jak i jej zespół posiada duże doświadczenie, czasem trzeba nawet poczekać za wolnym terminem bo jest oblegana przez zadowolone klientki 🙂

Dodaj komentarz