Wykonanie a także zakładanie instalacji ogrzewania podłogowego – TERMOLIT

Marka TERMOLIT poza dystrybucją podzespołów wchodzących w skład ogrzewania podłogowego zajmuje się również wykonawstwem oraz zakładaniem systemów ogrzewania podłogowego w mieszkaniach klientów indywidualnych oraz w instytucjach użyteczności publicznej. Klienci przeglądając ofertę mogą spostrzec, że jest bogata. Obejmuje kształtki pex wywodzące się od sprawdzonych producentów. Jeśli natomiast chodzi o usługi, to na początku podłoże zostanie przez profesjonalistów przystosowane do konkretnej wylewki.

Zakładany zostanie też pianobeton, idealny do wyrównywania podłoża i zabezpieczania systemu. Ogrzewanie podłogowe może być także zakładane przez wskazanych specjalistów z TERMOLIT. Technika niskotemperaturowa wodna może objąć metodą z wylewką albo bez niej. W ogrzewanie podłogowe suche można zakupić potrzebne produkty.

Nałożone mogą być wylewki anhydrytowe, o dużej przewodności cieplnej oraz posiadające cechy samowylewne. Ogrzewanie podłogowe eksperci z TERMOLIT mogą również nakładać na położone wcześniej już wylewki. Wtedy ma miejsce frezowanie rowków pod ogrzewanie podłogowe. Kiedy ktokolwiek ma zapytania o dokładny obszar propozycji produktów, to wystarczy, że nawiąże kontakt z ekspertami, którzy będą zajmować się wszystkim precyzyjnie. Ponadto, mogą także doradzać, co będzie najkorzystniejsze dla konkretnego klienta.

Na stronie sklepu a także w konkretnych zakładkach z produktami zestawy do ogrzewania podłogowego można odnaleźć dane kontaktowe. TERMOLIT jako dystrybutor proponuje konsumentom produkty do ogrzewania podłogowego mokrego i suchego TIA i SanderSystem. Wszechstronny zbiór elementów do wykonania instalacji obejmie rury do ogrzewania podłogowego, złączki, zawory, aż po rozdzielacze a także szafki do ogrzewania podłogowego, gadżety Tacker czy rozwijaki do rur. Osoby zdecydowane na zakup całego zestawu, dostaną bezpłatny szkic ogrzewania podłogowego i prace montażowe. Klienci wiedzą, że w TERMOLIT będą obsługiwani kompleksowo.

Dodaj komentarz