Wyjście jakie zapewnia nagrywanie i streaming ekranu w najwyższej rozdzielczości

Nowe wersje programu Action! zachęcają do skorzystania z niego. Ze względu na to, że regularnie pojawiają się kolejne wersje takiego programu, czyli każdy ma sposobność wyszukać to, co spełni jego oczekiwania. Mirillis ma na celu to, żeby zmienić tradycyjne komputery w wysokiej jakości cyfrowe urządzenia przeznaczone do rozrywki. Wyróżnienia branżowe i referencje dotychczasowych nabywców wskazują, że udało się to uzyskać.

Z programem do nagrywania można nagrać pulpit Windows, gry a także muzykę. Można strumieniować oraz nagrywać wszystko, co można zobaczyć oraz usłyszeć to potem na komputerze. Program jest łatwy w użyciu, z uwagi na to, że ma wygodny i designerski interfejs z uwzględnionym menadżerem. Wydajność oraz wygoda to zalety nie do podważenia. Idealnym rozwiązaniem jest tryb nagrywania urządzeń, przechwytujący obraz wideo z konsol do gier, pozostałych komputerów, kamer, telewizji, smartfonów oraz tabletów.

Można do każdego obrazu dodać logo, komentarz audio lub innego rodzaju element. Najnowszym wyborem jest tryb nagrywania aplikacji. Gry można nagrać w jakości HD i jednocześnie je porównywać. Te pionierskie rozwiązania wskazują na najwyższe standardy produktywności dla programów które nagrywają gry oraz pulpit Windows w czasie rzeczywistym. Strumieniowanie pozwala na żywo nadać wszystko, co dzieje się na ekranie komputera. Action! to program i nagrywarka ekranu zapewniający rzetelne nagrywanie oraz streaming ekranu w wysokiej rozdzielczości i to do niego przekonuje.

Dodaj komentarz