Wybrane realizacje Instaglass – atrakcyjne wizualnie oraz funkcjonalne

Wybrane propozycje od zakładu Instaglass są designerskie i praktyczne. Zachęcają do tego, by zrobić użytek z oferty wskazanego zakładu. Ściany Szklane każdorazowo zrobione są w dostosowaniu do wymagań zleceniodawców, co także jest nie bez znaczenia. Często zamawiający zdecydowani są na ściany ze szkła, gdyż prezentują się one nad wyraz gustownie. Są wykonane ze szkła GSL, co także oddziałuje na ich wytrzymałość. Ścianki ze szkła skutecznie oddzielają od siebie wyznaczone pokoje, tak samo w domach, ale też w instytucjach publicznych. Jednocześnie, ich wygląd wpływa na utrzymanie większej powierzchni. W Instaglass robione są również parawany ze szkła, zwykle opierające się o indywidualne parametry.

Szklane parawany sprawdzą się w pokojach kąpielowych albo w łazienkach. Znacznie częściej przegrody nawannowe zastępują kabiny prysznicowe. Ogromną sławą cieszą się panele szklane, wyznaczone do jadalni. Są one wodoodporne i plamoodporne. Jednocześnie, są również bardzo wytrzymałe. To idealna opcja dla klasycznych płytek. Ze względu na to, że są one wykonane ze szkła GSL, mają zwiększoną wytrzymałość na zarysowania oraz na uszkodzenia mechaniczne.

Panele do kuchni wykończone są dowolnymi wzorami, by maksymalnie dostosowały się do konkretnego pomieszczenia. Zamawiający z oferty wybierają również balustrady ze szkła, na balkony i na schody. Zawsze prezentują się one w taki sposób, jakby szkło było zestawione z podstawą. Wykonane są z bezpiecznego laminowanego szkła hartowanego. Balustrady udostępnione są w różnych rozmiarach i grubościach, od dwunastu do 20 milimetrów. Są mocne oraz bezpieczne, z uwagi na zastosowanie mocowania punktowego ze stali nierdzewnej. W zakładzie Instaglass wykonywane jest także specjalnie zaprojektowane szkło: antywłamaniowe, ciepłochronne, dźwiękochłonne, odporne na działanie ognia, przeciwsłoneczne, nadwymiarowe, GLS, laminowane albo robione przy wykorzystaniu techniki float.

Dodaj komentarz