Wszechstronna propozycja papeterii artystycznej

Wszechstronna oferta papeterii artystycznej umieszczona jest w kategoriach w sklepie internetowym Decoris. Działy ukazują klientom, w co mają okazję się zaopatrywać. Internauta może szybciej złożyć zamówienie. Może także zaglądać na bloga, omawiającego pomysł na prezent na mikołajki, jak i na przykład odnoszącego się do tematyki ślubu.

Kategorie w obszarze to: prezenty oferta dla firm, prezenty dla niej, prezenty dla niego, kartki świąteczne, zaproszenia ślubne, prezenty, zestawy próbkowe, save the date, winietki, podziękowania dla gości weselnych, podziękowania dla rodziców, księgi wpisów gości, plany stołów, błogosławieństwo od rodziców, zawieszki zestawy, zawieszki na butelki, naklejki, numery na stół, figurki na tort, menu, albumy ślubne, kieliszki i karafki, dekoracje samochodu, pieczątki, pudełka szkatułki na obrączki, pudełko na koperty, dodatki, maseczki bawełniane, półprodukty oraz dodatkowe wkładki.

Można także skorzystać z podkategorii z możliwością składania zamówień indywidualnych od podstaw. Przeznaczone na ślub zlecenia można omówić w kreatorze. To pozwala wybrać wśród zaproszeń jakimi są: rustykalne, złote glamour, botaniczne, special line, boho, foto zaproszenie ze zdjęciem, kaligrafowane, koronki, karty do gry, morskie, akwarele a także wycinane laserem. Do zaproszeń można dokupić akcesoria: winietki, podziękowania dla gości weselnych, podziękowania dla rodziców, księgi wpisów gości, plany stołów, błogosławieństwo od rodziców, zawieszki zestawy, zawieszki na butelki, naklejki, numery na stół, cake topper, menu, albumy ślubne, kieliszki i karafki, dekoracje samochodu, pieczątki, pudełka szkatułki na obrączki albo pudełka na koperty. Sporo osób kupuje także w pracowni Decoris w samodzielnie zrobione kartki bożonarodzenowe oraz wiele pozostałych urokliwych podarunków spersonalizowanych. Są nimi: kubki z logo firmy, czekoladki z nadrukiem, herbaty i kawy z wizerunkiem marki. Propozycja papeterii i akcesoriów pracowni jest wszechstronna.

Dodaj komentarz