Walory zdobycia świadectwa kwalifikacji UAVO

Walory posiadania świadectwa kwalifikacji UAVO są nad wyraz znaczące dla osób, dla których latanie bezzałogowym statkiem powietrznym jest hobby, a być może kiedyś zamierzają powiązać z tym swoją przyszłość zawodową. Dokument wystawiany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego jest potrzebny dla wszystkich osób, zdecydowanych wykonywać loty inne niż rekreacyjne lub sportowe. Szkolenia UAVO VLOS, a więc profesjonalny kurs na latanie dronem to szkolenia umożliwiające: robienie zdjęć, robienie filmów, robienie zdjęć fotogrametrycznych pozwalających na odtwarzanie kształtów, wykonywanie różnych odczytów, robienie monitoringu z powietrza albo na realizowanie lotów badawczych. Określone kwalifikacje na bezzałogowe statki powietrzne można wykonać w ośrodku SNH DRONES. Firma przeprowadza nie tylko kursy, lecz też usługi w tym zakresie a także sprzedaje bezzałogowe statki powietrzne.

Działający zgodnie z prawem Ośrodek Szkoleniowy zapisany jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, wobec czego można mieć pewność, że wykładowcy posiadają ważne uprawnienia do przeprowadzania szkoleń z zakresu nauki latania bezzałogowych statków powietrznych. Po otrzymaniu dokumentu takiego jak świadectwo kwalifikacji na drony, można w tym miejscu od razu zakupić sprzęt i uposażenie, jakie są potrzebne do rozpoczynania pracy zawodowej związanej ze sterowaniem bezzałogowymi statkami powietrznymi.

Kursy teoretyczne a także praktyczne udostępnione są w: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Sopocie, Wrocławiu, Rzeszowie, Białymstoku, Szczecinie, Opolu, Lublinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Katowicach, Zielonej Górze, Gdańsku, Gliwicach, a także w Łodzi czy w Gdyni. Takie umiejscowienie powoduje, że abstrahując od faktu, gdzie się mieszka, można brać udział w szkoleniu i spełniać swoje aspiracje zawodowe. Kursanci, którzy zdecydują się na nawiązanie współpracy z SNH DRONES mogą liczyć na regularne wsparcie, rzetelne doradztwo a także rabaty w firmowym sklepie na zakup bezzałogowego statku powietrznego oraz potrzebnego asortymentu. Można również zrobić kurs na Instruktora UAVO. Daje to uprawnienia do kierowania kursami na operatora dronów.

Dodaj komentarz