Walory osiedla Konstelacja 2E

Konstelacja 2E to nowoczesne osiedle dwupoziomowych apartamentów w okolicach stolicy Małopolski. Jest to miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w modernistycznych wnętrzach i ekskluzywnej okolicy. Apartamenty mają różną powierzchnię. Do każdego z nich przylega prywatny ogródek, zielony dach oraz jedno albo dwa miejsca postojowe. To oddziałuje na wygodę. Zielone dachy to dodatkowa powierzchnia, służąca relaksowi.

Osoby które poszukują domu cenią to wyjście. Osiedle prezentuje się elegancko i nic dziwnego, że dużo rodzin z dziećmi zamierza tu zamieszkać. Młodzi rodzice, jacy pracują w Krakowie mogą na jego obrzeżach odnaleźć dom w świetnym standardzie i nie obawiać się zgiełku centrum.

Warto zajrzeć na stronę, na jakiej prezentowany jest mieszkanie zielonki i sprawdzić, jak duży standard jest oferowany. Można przeglądać zdjęcia osiedla oraz mieszkań. Można również od razu zarezerwować wytypowane przez siebie mieszkanie. Do wyboru są 4 typy apartamentów, mające powierzchnię użytkową od 64 do 92 metrów kwadratowych. Apartamenty mają własny ogród, zielony dach oraz jedno albo dwa miejsca parkingowe. Wnętrza w dwupoziomowych mieszkaniach są zaprojektowane w ten sposób, by każdy miał możliwość osobiście utworzyć taką przestrzeń, na jakiej mu będzie zależało. Można także skorzystać z możliwości wykończenia mieszkania pod klucz.

Deweloper współpracuje bowiem z firmą IMPERIUM WNĘTRZ. Dodatkowo można skorzystać z oferty FM Kuchnie, obejmującej na równi tradycyjne, jak i nowoczesne kuchnie firmy NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Jednocześnie można również zamawiać kompletne wyposażenie AGD do zabudowy i armatury kuchennej. O wysokim standardzie wykończenia mieszkań na takim osiedlu poświadczają: pompa ciepła z opcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi tarasowe, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód oraz altany śmietnikowe. Na ulicy znajduje się także oświetlenie.

Dodaj komentarz