Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń a także Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO oferowane przez firmę Ozon Food

Systemy ozonowania zaprojektowane dla indywidualnych zastosowań wykonuje firma Ozon Food. Wersja INDIVIDUAL ukazuje, że będą one miały spersonalizowaną budowę. Każdy, kto chciałby się zapoznać z detalami powiązanymi z działaniem konkretnych opcji powinien skontaktować się z obsługą. Może również sprawdzać dostępne parametry na stronie wytwórcy. Główne przemysłowe systemy ozonowania i instalacje to: Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną, Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń, jak i Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO.

Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną obejmują modele: GW – 12/12, GW – 10/12, DM – 01/12 i Modułowy System GWTech. Systemy z tej podkategorii często określane są jako centrum każdej instalacji. Zawierają pompy tłoczące wodę z ozonem tam, gdzie można oszczędzać pieniądze lub poprawić wartość użytkową. Specjaliści z Ozon Food zdają sobie sprawę z tego, że poszczególne linie produkcyjne różnią się pomiędzy sobą, każda firma działa oraz produkuje żywność w odmienny sposób. Z tego powodu też dostarczają indywidualne rozwiązania. Każdy z systemów doskonale łączy się z prosperującymi liniami sortowniczymi, przenośnikami i liniami produkcyjnymi, mogąc dostarczyć całą linię, już zintegrowaną z instalacją. System zrobiony jest w całości ze stali kwasoodpornej, a więc można spodziewać się jego odporności w codziennych warunkach wykorzystania.

Zastosowania Systemów Produkujących Wodę Ozonowaną to przede wszystkim: oprysk produktów wodą O3, dezynfekowanie oraz wytwarzanie lodu ozonowanego. Odbywający się zdalnie monitoring, wykonywanie raportów i sporo pozostałych nowoczesnych opcji pozwalają utrzymać pełną kontrolę nad konkretną linią produkcyjną. Pełną integrację gwarantuje modułowy system ozonowania wody GwTech. Jest to urządzenie rozbudowane, z wieloma rozwiązaniami dodatkowymi. Jego zastosowania to: oprysk lub mycie produktów, linie technologiczne, linie sortownicze, przenośniki, kanały wodne, dezynfekowanie powierzchni, dezynfekowanie urządzeń a także dezynfekcja opakowań.

Dodaj komentarz