Strona branżowa przygotowana dla osób poszukujących mieszkania

Ponadto, że Fliper funkcjonuje jako intuicyjna wyszukiwarka przedstawiająca obiekty z rynku wtórnego to działa także jako strona branżowa przygotowana dla osób poszukujących domu. Blog tematyczny pozwala pozyskać rozwiązania na tak ważne zagadnienia jak: na co nakierować uwagę kupując po raz pierwszy
lokum na wynajem, albo jak znaleźć godne uwagi oferty nieruchomości. Na blogu wszystkie wpisy są godne zauważenia, pełne merytoryki i dają szansę na lepsze zorientowanie się w temacie. Czytelnicy mogą również dowiedzieć się, w jaki sposób skorzystać z proponowanej wyszukiwarki. Fliper jako program do wyselekcjonowania propozycji nieruchomości i wyszukiwarka nieruchomości pod jedną postacią sprawdza się doskonale.

Wyszukiwarka program do selekcji ofert nieruchomości jest na tyle unowocześniona, że zbiera też informacje z licytacji komorniczych. Tego typu monitoring rynku nieruchomości dedykowany jest nie tylko osobom prywatnym, ale też pracownikom agencji nieruchomości.

Łatwa obsługa, możliwość uzyskania powiadomień, jak i funkcja prywatnego wyznaczenia filtrów przekonują do skorzystania z Flipera. Im bardziej dokładnie wyznaczy się, czego szukamy – tym bardziej będzie okazja oszczędzić własny czas. Tak bardzo nowatorsko przygotowana wyszukiwarka wysyła informacje nawet w minutę po tym, jak dane ogłoszenie zostało dołączone na stronie portalu o nieruchomościach. W rezultacie, internauta w kilka minut ma okazję zapoznać się z ogłoszeniami z najważniejszych witryn.

Nowe zgłoszenia ma okazję sprawdzać od razu, na urządzeniach mobilnych. To przydatne zarówno dla posiadaczy agencji nieruchomości, jak i dla osób prywatnych. I to właśnie dla tych dwóch grup Fliper został utworzony. Każdy klient osobiście dobiera filtry na podstawie jakich sprawdza popularne portale z branży nieruchomości. Indeks ofert udostępniony jest bez duplikatów, co pozwala oszczędzić czas i wskazuje rzetelność Flipera. Serwis jest systematycznie rozbudowany.

Dodaj komentarz