Specjalista z zakresu urologii z dużym doświadczeniem

Michał Jurasz to specjalista z zakresu urologii z dużym doświadczeniem, któremu wszyscy pacjenci ufają. Zrobił on już setki operacji z zakresu urologii. Regularnie precyzyjnie ocenia stan zdrowia pacjentów oraz zajmuje się ich leczeniem.

Stale poszerza wiedzę ze swojej dziedziny i nie boi się wdrożyć innowacyjnych technik leczenia. To członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego i Berlińskiego Towarzystwa Urologicznego. Warto zaglądać na stronę www jego gabinetu, aby sprawdzić, czym szczegółowo się będzie zajmować i jakie ma uprawnienia.

Można także internetowo albo telefonicznie zapisać się na wizytę. Każdy, kto wymaga rzetelnej diagnozy albo chce podjąć leczenie u wykwalifikowanego specjalisty może skontaktować się ze specjalistą za pośrednictwem strony www. Po pierwszej konsultacji ekspert wyznaczy przyszłościowy plan leczenia i zadecyduje, czy podejmowane będzie gabinet urologiczny, bądź może innego rodzaju interwencja. Każdy pacjent jest potraktowany indywidualnie, co pozwala dopasować efektywne metody leczenia.

Lekarz na bieżąco udziela pacjentom informacji w temacie ich kondycji zdrowotnej a także o tym, jakie będą dalsze etapy leczenia. Kwestią priorytetową dla niego jest dobro chorego, abstrahując od tego, z jaką chorobą dana osoba się zgłosi.

Ekspert doskonale wie o tym, że niektóre choroby mogą wywołać dyskomfort u pacjentów i z tego powodu cechuje go pełne empatii nastawienie. W ARCHEUS przyjmowani są pacjenci z chorobami do jakich wliczają się: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Realizowana jest diagnoza, a o ile to konieczne, pacjenci poddawani są wyspecjalizowanemu leczeniu, także chirurgicznemu. Chorzy zapisują się również na operacje: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, wodniaków jądra i torbieli nasiennych, laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego i kamicy moczowodowej i nerkowej a także na biopsję wykonywaną przy podejrzeniu raka prostaty.

Dodaj komentarz