Rzetelna firma budowlana oferująca domy w Bielsku Białej

Firma budowlana oferująca domy w Bielsku Białej proponująca nowe domy w Dolinie Zimnika, czyli Locus Home, jest firmą jakiej ofertę z pewnością warto sprawdzić. Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipowa rekomendowana jest dla rodzin z dziećmi. Składa się z 3 domów w zabudowie bliźniaczej. To 8 lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej wynoszącej od sześćdziesiąt pięć m2 do dziewięćdziesięciu trzech metrów kwadratowych. Dlatego każdy może odnaleźć dom na sprzedaż lipowa dopasowany do swoich wymagań.

Niemałym walorem dla osób ceniących naturę jest możliwość podziwiania Skrzycznego. Położenie osiedla motywuje na pewno do aktywności na wolnym powietrzu. Znajdujące się w pobliżu miejsca są idealne na: spacery, nordic walking lub jazdę na rowerze. Dolina Zimnika oddzielona jest od osiedla zaledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd wynosi 9 kilometrów. Domy na nowym osiedlu są energooszczędne, co zapewnia niższe kwoty za ogrzewanie w zimie. Budynki wzniesione są w technice klasycznej murowanej, z materiałów, jakie zapewniają perfekcyjną izolację cieplną oraz akustyczną.

Ogrodzone domy zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom. W pobliżu znajdują się istotne punkty usługowe i oświatowe: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola oraz restauracje. Osiedle znajdujące się przy ulicy Romantycznej jest dokładnie opisane na witrynie firmy. W tym miejscu można także obeznać się z mapą, dokładnym projektem oraz ceną domów. Kiedy kogoś zainteresuje dom w innej miejscowości, to wystarczy, że nawiąże kontakt z Locus Home. Locus Home wyróżniają wysokie standardy w zakresie firma budowlana bielsko, dla, klienta przygotowanych do stanu pod klucz. Opłaca się więc ekspertom z tego miejsca zaufać. Jeżeli ktokolwiek poszukuje domu w Beskidach, to wskazana propozycja na pewno wywoła na nim doskonałe wrażenie.

Dodaj komentarz