Renomowany kantor kryptowalut w Szczecinie

Kantor Bitcoin to renomowany kantor kryptowalut na terenie Szczecina. Jest to miejsce utworzone z myślą o tych osobach, które regularnie inwestują w kryptowaluty i będzie zależeć im na tym, żeby wypłacić nagromadzone bitcoiny w bezpieczny i szybki sposób. Następną zaletą tego miejsca jest to, że wszystko można zrobić anonimowo, gdyż w bitcoin szczecin można zarezerwować wizytę z wyprzedzeniem i nie przejmować się osobami z zewnątrz. W punkcie tym prędko można wymienić wirtualną walutę na realne środki finansowe, równocześnie mając gwarancję, że utrzymana zostanie prywatność.

Każdy, kto jest zainteresowany szczegółami współpracy, może o wszystkim dowiedzieć się ze strony internetowej albo zadzwonić i dowiedzieć się szczegółów od ekspertów. Konsultację można umówić dzwoniąc albo wirtualnie. Na stronie umieszczony jest specjalny link za pomocą jakiego można przenieść się do systemu rezerwacji. W kantorze można Bitcoiny zarówno sprzedać, jak i kupować. Na bieżąco aktualizowane są informacje o tym, ile można dostać za jednego Bitcoina a także ile trzeba za niego zapłacić.

Aby umówić się w kantorze, trzeba zawsze zapisać się dzwoniąc. Następnie, już na miejscu można wpłacić albo wypłacać gotówkę w obrębie inwestowania w Bitcoina. Do sumy 15 000 euro transakcje w kantorze są poufne. Prowizja dla każdej transakcji to 4% od ceny obowiązującej na giełdzie. Poniżej pięciu tysięcy złotych istnieje dodatkowa opłata, wynosząca 150 złotych.

Godziny otwarcia kantoru Bitcoin opublikowane są na stronie, natomiast na specjalną prośbę zleceniodawców wizyta może zostać umawiana w wybranym przedziale czasowym. Ze względu na to że kantor znajduje się w centrum Szczecina, nikt nie ma kłopotu z tym, aby do niego dotrzeć. Kiedy w takim razie tylko komukolwiek zależy na tym, by wpłacić lub wypłacić przychody z inwestycji w kryptowalutę, wystarczy że zgłosi się do kantoru oraz będzie realizować wszystko, na czym będzie mu zależeć.

Dodaj komentarz