Przebieg badań psychologicznych dla kierowców w placówce „ŻAKMOT”

Badania kierowców w Ośrodku Szkoleń Zawodowych „ŻAKMOT” są zgodne z zapisami prawa. W branży transportowej badania kierowców Łowicz przeprowadzone przez specjalistów zawierają zarówno badania psychologiczne i lekarskie. Można również z nich skorzystać pojedynczo. Badania zaliczają się do obowiązkowych przed rozpoczynaniem kursu na kategorię C albo D, tuż przed otrzymaniem profilu kierowcy. Trzeba je także wykonać przed kursem „kwalifikacja wstępna” lub „kwalifikacja wstępna przyspieszona”.

Te badania kierowców Koło dedykowane są dla kierowców zawodowych z kategorii: C, C + E, D a także D + E, po ukończonym szkoleniu okresowym lecz przed wydaniem świadectwa kwalifikacji. Po umówieniu się na badania podany zostanie termin i specjaliści z ”ŻAKMOT objaśnią, w jaki sposób trzeba się do badań przygotowywać.

Kwestie szczegółowe z tym związane podawane są także na stronie. Ośrodek ma filie w kilku miejscowościach, co jest udogodnieniem dla kierowców. Jako, że terminy na badania kierowców Ozorków są bezzwłoczne, do ośrodka kieruje się jeszcze więcej ludzi. Stwierdzenie braku przeciwwskazań do wykonania zawodu jest głównym punktem docelowym badań.

Dokładne zasady ujęte są w przepisach prawa. O tym, co będzie zrobione, kierowcy dowiedzą się od pracowników ośrodka, czyli czują się pewniej w tym dniu, gdy zjawią się na miejscu. Od kilku lat placówka wyznacza wyznaczniki w badaniach kierowców, jakie powinny zostać przestrzegane.

Dodaj komentarz