Profesjonalna kancelaria adwokacka, w jakiej można korzystać z usług odnoszących się do wszystkich gałęzi prawa

Iwona Cebo – Kubiczek prowadzi w Dąbrowie Górniczej rzetelną kancelarię adwokacką, w jakiej można skorzystać z usług odnoszących się do wszystkich dziedzin prawa. Można wobec tego skorzystać z pomocy ekspertki, gdy nasza sprawa odnosi się do: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego, czy też edukacji lub szkolnictwa. Spersonalizowane podejście oraz pasja adwokatki przyczyniają się do tego, że w dyscyplinie adwokat sprawy karne dąbrowa górnicza jest ona na pozycji liderki. Głównie, jest ona ceniona za skuteczność w doradztwie i w rozwiązywaniu prawnych zagadnień. Propozycja usług skierowana jest na równi do klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Obsługa prawna poza poradnictwem obejmie reprezentowanie klientów przed sądami administracyjnymi oraz przed organami administracyjnymi.

Bardzo dobra znajomość dziedzin prawnych i dwudziestoletnie doświadczenie dają klientom pewność, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie ich świetnie reprezentować. Co istotne, jej kancelaria nawiązuje współpracę też z renomowanymi kancelariami na całym świecie, a więc o ile konkretną sprawę należy rozwiązać poza granicami kraju, to również adwokatka może w tym pomagać. Klienci prywatni, jacy zgłaszają się do tej kancelarii mogą liczyć na: poradnictwo prawne, pomoc w opracowaniu treści licznych umów, pozwów oraz innych pism procesowych.

Głównie, interesanci korzystają tutaj z pomocy w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy, czy w obrębie przyznawania odszkodowań oraz windykacji zobowiązań finansowych. Prawo karne i prawo administracyjne to następne dziedziny, w jakich można oczekiwać na pomoc ekspertki. W dodatku, można liczyć, że Iwona Cebo – Kubiczek może pomóc w: wystosowaniu skarg do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w przygotowywaniu opinii prawnych, doradzaniu w obrębie prawa własności intelektualnej oraz prawa budowlanego. Jeśli będzie taka potrzeba, to w imieniu interesantów będzie brała udział w negocjacjach różnego typu i będzie reprezentowała interesantów na wokandzie sądowej.

Dodaj komentarz