PRESTIŻOWY WYSTRÓJ GABINETU

W zależności od tego, jaką rolę pełnisz w firmie, wystrój gabinetu może, a nawet powinien się różnić. Inaczej będzie wyglądać biuro księgowości, inaczej kadr, inaczej dyrektora, a inaczej prezesa. Szczególnie przy aranżacji tego ostatniego, warto jest zatrzymać się na dłużej. Ma być ono nie tylko funkcjonalne. Powinno być również wizytówką każdej firmy. Wszak w takim gabinecie zapadają najważniejsze dla danego przedsiębiorstwa decyzje.

WYBIERZ PRESTIGE

Niektóre systemy mebli projektowane są z konkretnym przeznaczeniem. Taki jest właśnie system Prestige. Jego design sprawdzi się przede wszystkim w tych miejscach, które powinny się wyróżniać. Meble te wskazują na profesjonalizm, doświadczenie i pewność siebie. Będą idealnym uzupełnieniem gabinetu prezesa lub dyrektora. Są eleganckie i wysublimowane. To praktyczny zestaw utrzymany w klasycznym stylu, z delikatnymi zdobieniami.

Meble Prestige charakteryzują się prostym designem. Nie posiadają kunsztownych zdobień. Ich dopełnieniem są wstawki, wykonane ze stali szlachetnej. Posiadają prostą, aczkolwiek ergonomiczną formę. Dzięki temu zapewniają optymalną powierzchnię roboczą. Mimo nowoczesnego charakteru, to meble ponadczasowe, które będą służyć Ci przez wiele nadchodzących lat i nigdy nie wyjdą z mody. Co ciekawe, system ten łączy w sobie zdecydowany i przytulny charakter. Dzięki temu, odpowiednio operując światłem, możesz uzyskać inne efekty. Jedno jest pewne – meble te sprzyjają stworzeniu idealnej atmosfery do prowadzenia rozmów biznesowych.

NAJWAŻNIEJSZA JEST PRZESTRZEŃ DO PRACY

Prestige meble zawiera w sobie biurko menadżerskie. Mebel posiada optymalną wielkość, dzięki czemu gwarantuje odpowiednią powierzchnię roboczą. Bez problemu można wykonywać pracę na komputerze i przeglądać dokumenty. W tym modelu nic nie znalazło się przypadkowo. W zestawie znajdziesz proste biurka, bez zbędnych szuflad, które możesz zastąpić dodatkowymi kontenerami. System przewidział też rozwiązanie dla osób, które dysponują większą powierzchnią i chcą kompletnego biurka, z miejscem do przechowywania. Szafka dołączona do biurka, nie przypomina w niczym klasycznych biurek. To eleganckie uzupełnienie, które idealnie podkreśla rangę miejsca, w którym się znajduje.

SZAFY DOPEŁNIĄ CAŁOŚCI

Do zestawu Prestige wchodzą również różnej wielkości szafy i komody. W ramach systemu dostępnych jest wiele wykończeń. To, m.in. szafy z drzwiami, które w całości wykonane zostały z płyty, stanowią kombinację ze szkłem lub są pozbawione drzwi. Szerokie uchwyty, wykorzystane w systemie są wykonane z metalu, co podkreśla charakter tego zestawu. Szafy są pojemne i solidne. Z powodzeniem można przechowywać w nich dokumenty, teczki, segregatory i inne, przydatne w gabinecie przedmioty.

Zestaw ten znajduje się w ofercie sklepu Lobby Meble. Na naszej stronie internetowej, znajdziesz jego szczegółową specyfikację. System ten skierowany jest do tych klientów, które cenią sobie najwyższą jakość mebli, połączoną z nowoczesnym designem oraz wysoką funkcjonalnością.

Komentarze i opinie od Was

Dodaj komentarz