Opis mobilnych i praktycznych kasoterminali

Opis mobilnych i poręcznych kasoterminali sprzedawanych przez markę POSNET POLSKA S.A. pozwoli przekonać się właścicielom firm, czy w tego typu urządzenia chcą się zaopatrywać. Wiodącym walorem takich urządzeń rozliczeniowych pozostaje to, że można je ze sobą zabrać w każde miejsce, przykładowo na konsultacje z kontrahentem, czy do domu klientów. Umożliwia to szybkie a także skuteczne odbieranie płatności przedsiębiorcy, a konsumenci są usatysfakcjonowani z tego, że mogą wygodnie rozliczyć się z dostawcą lub ze sprzedawcami. Każdy kasoterminal to terminal płatniczy, kasa oraz drukarka fiskalna w jednym. Jego obsługiwanie nie sprawi problemów. Jak wobec tego można dostrzec, ma wiele walorów, jakie z pewnością będą cenione przez przedsiębiorców. Aktualne uwarunkowania rynku wymagają unowocześnionych, mobilnych koncepcji, a w to tło idealnie wpisują się właśnie kasoterminale.

Wymiarami, wagą oraz formą przypominająwyglądają podobnie jak rozbudowane, mobilne terminale do dokonywania płatności. Akcesoria te mają podwójną, litowo – jonową baterię, pozwalającą na pracę z wyczerpaną baterią bez konieczności bezzwłocznego podłączenia urządzenia do źródła zasilania. Na budowę kasoterminalu złożył się terminal sparowany z aplikacją płatniczą oraz kasa zespolona z aplikacją sprzedaży i drukarką, sprawnie funkcjonująca w obu trybach. Tryb płacenia uwzględnia jednocześnie tradycyjne karty kredytowe oraz debetowe, ale też przelewy BLIK oraz aplikacje Google Pay. Tryb sprzedaży pozwala natomiast przyjmować płatność gotówką, po której wydrukowane zostaną paragon dla konsumenta oraz pokwitowanie dla sprzedawcy.

Kasoterminale od niedawna sukcesywnie wdraża się jako mobilne odpowiedniki tradycyjnej kasy i terminalu, w punktach sprzedaży, warsztatach czy w lokalach usługowych dowolnego przeznaczenia. Urządzenia te zbudowane są bowiem w ergonomiczny sposób, pozwalający zachować wolne miejsce. Można także zaoszczędzić pieniądze, podczas gdy nie zakupi się trzech maszyn oddzielnie. Koszty kupna kasy oraz drukarki wraz z dzierżawieniem terminala płatniczego są bowiem znacznie wyższe aniżeli koszt kupna skonfigurowanego kasoterminala. Mobilne kasy fiskalne wskażą również, że konkretny przedsiębiorca podąża za trendami.

Dodaj komentarz