Opcja doboru licznych środków reklamowych w drukarni MAAG 24

Druk wielkoformatowy realizowany perfekcyjnie w drukarni MAAG 24 sprawia, że drukarnia ta jest bardzo rozpoznawalna. Tradycyjna reklama w formie drukowanej dalej ma zalety. Można ją bowiem dopasować do każdej branży i do różnych możliwości finansowych. Jeśli ktoś chciałby przekazem promocyjnym zwrócić uwagę na własną firmę, to powinien zdecydować się na plakaty wielkoformatowe wykonane na wymiar. Są one każdorazowo wypełnione atrakcyjnymi obrazami i z tego powodu zaprezentują się idealnie.

Plakaty drukowane są w dowolnej wielkości, a szerokość wstęgi papieru to aż 125 centymetrów. Mogą zostać zabezpieczone folią matową lub błyszczącą. Jeśli ktoś nie ma własnego konceptu, to może zlecać go grafikom z MAAG 24.

Klienci często decydują się na druk solventowy na papierze satynowo – matowym, bo może kojarzyć się on z elegancją. Opcja zamówienia projektu oraz druku w jednym punkcie to coś docenianego. Wszystkie osoby, którym zależy na tym, aby otrzymać wielkoformatową reklamę w wersji tradycyjnej powinny zgłaszać się do tej drukarni. W dodatku, mogą w tym miejscu zlecić wykonanie pozostałych wyrobów takich jak projekty graficzne i w rezultacie realizować całą kampanię reklamową. Cała oferta zawiera: prace graficzne, naklejki foliowe, plakaty, roll – up, banery, fototapety, druk wielkoformatowy, wizytówki, ulotki pojedyncze i ulotki składane, katalogi, notesy, biuwary i planery, koperty i druki samokopiujące.

Na witrynie można zobaczyć wszystkie realizacje i nabrać przekonania, że warto przekazać własną kampanię. Eksperci przyjmują projekt do wykonania, początkowo upewniając się, że jest on zgodny pod względem zasad druku. Znaczenie mają rozmiary grafik a także teksty. Jeśli okaże się, że projekt może być wydrukowany, to zlecenie będzie realizowane. Przygotowane będą: grafika, content albo zdjęcia. Każdy wyrób jest precyzyjnie scharakteryzowany. Klienci mogą się zaznajomić z dotychczasowymi projektami.

Dodaj komentarz