Nowocześnie opracowana metoda autohemotransfuzji

Wszechstronnie opracowana oferta terapii przy użyciu ozonu jest domeną firmy Klinika Ozonoterapii w Katowicach. Opłaca się obeznać się ze stroną www takiej jednostki, by poznawać wszystkie informacje odwołujące się do poszczególnych zabiegów. Oddziaływanie ozonoterapii jest powtarzalne, wobec czego wielu pacjentów na konkretne zabiegi umawia się regularnie. Sam mechanizm wpływu ozonu opiera się na wyeliminowaniu bakterii, wirusów, grzybów i pierwotniaków, stymulacji metabolizmu tlenowego oraz pobudzeniu układu odpornościowego. Ozonoterapia znacznie częściej stosowana jest profilaktycznie, by wzmocnić organizm. Klinika ozonoterapii Katowice jest miejscem, gdzie wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych lekarzy. Chorzy mogą korzystać z sześciu terapii, o szerokiej płaszczyźnie zastosowania. Są to: autohemotransfuzja, ozonowanie uszu, ozon dopochwowy, ozon dojelitowy, kąpiele ozonowe oraz ozonowanie wody i oliwy. Śląska klinika specjalizuje się w terapiach już od wielu lat.

Z detalami w temacie jej funkcjonowania jak i tego, jak przebiegają terapie można zaznajomić się na stronie wskazanego ośrodka. To jedyna z paru klinik w województwie śląskim mająca do zaoferowania leczenie alternatywne oparte o terapie ozonowe w kuracjach celowanych. Skuteczne formy aplikowania trójcząstkowego tlenu o wysokiej biodostępności są motywujące. Na efektywność biobójczą tlenu składają się: 10% tlenu z powietrza, 30% czystego tlenu gazowego i aż 95% ozonu. Chorzy często decydują się na prozdrowotne kąpiele z ozonem, wpływające stricte na powierzchnię skóry.

W trakcie kąpieli gaz działa aktywnie na skórę, dając wiele cech prozdrowotnych. Ozon w dużym stężeniu wykazuje działanie: sprzyjające zdrowiu, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze oraz przeciwpasożytnicze. Kąpiele z ozonu są bezpieczne, bo ozon jest gazem naturalnie występującym w środowisku. Efekty kąpieli ozonowych są zauważalne już po kilku aplikacjach.

Dodaj komentarz