Nowoczesne systemy przeznaczone do ozonowania wody

Nowoczesne systemy zaprojektowane do ozonowania wody proponuje Ozon Food. Każdy z tych systemów jest przygotowany indywidualnie dla konkretnych zleceniodawców. Z tego powodu nie ma mowy o zastojach. Można oczekiwać na świetne warunki pod względem higieny oraz mniejsze będą koszty dezynfekcji. Zyskuje nie tylko nabywca, a więc konkretna firma, ale też konsumenci, jacy dostają zdrowe wyroby, już po ozonowaniu.

Użycie ozonu powoduje, że wszystkie wyroby są sterylniejsze, lepiej zachowane i świeże. Firma która korzysta z instalacji zużyje mało wody oraz prądu, co jest ekonomiczne oraz ekologiczne. Skorzystają na tym: wytwórca żywności, konsument oraz przyroda. Każda instalacja do woda ozonowana będzie wykonana tak, jak wymagają tego warunki panujące w konkretnej firmie. Można liczyć także na zaoszczędzenie a także na przewagę nad konkurentami. Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną to modele: GW – 12/12, GW – 10/12, DM – 01/12 oraz Modułowy System GWTech. Są one centrum każdej instalacji.

Specjalnie zaprojektowane pompy tłoczące wodę z ozonem są rekomendowane tam, gdzie można oszczędzać fundusze albo poprawić jakość wody. Jako że określone linie produkcyjne różnią się pomiędzy sobą, każda z fim działa oraz wytwarza żywność w odmienny sposób. I dlatego eksperci z Ozon Food dostarczają spersonalizowane opcje. Każdy z systemów integruje się z liniami sortowniczymi, przenośnikami i liniami produkcyjnymi. To pozwala dostarczyć całą linię, już zintegrowaną z instalacją. Jest on zrobiony ze stali kwasoodpornej, czyli można oczekiwać jego wytrzymałości w standardowych warunkach wykorzystania.

Zastosowania Systemów Produkujących Wodę Ozonowaną to: oprysk produktów wodą ozonowaną, dezynfekcja i produkcja lodu ozonowanego. Zdalny monitoring, wykonywanie raportów i sporo innych innowacyjnych funkcji pozwalają utrzymać kontrolę nad linią produkcyjną. Integrację gwarantuje modułowy system ozonowania wody GwTech, a więc urządzenie rozbudowane, z wieloma opcjami dodatkowymi.

Dodaj komentarz