Modele dmuchańców, z jakich można korzystać proponowane przez zakład Dmuchańce Małpka

Modele dmuchańców, z jakich można zrobić użytek proponowane przez zakład Dmuchańce Małpka prezentują się bardzo dobrze oraz pozwolą dzieciom świetnie spędzić wolne chwile na zabawach, jak i sprawią, że pociechy mogą rozwinąć się ruchowo.

W propozycji dmuchane zjeżdżalnie Wrocław najczęściej dobieraną opcją jest podwójna zjeżdżalnia, która przypomina zamek. Kolorowa rozrywka zagwarantuje dzieciom zabawy przez dłuższy czas. Ten dmuchaniec złożony jest z większej trampoliny do skakania, poszerzanej ścianki do wspinaczek oraz z podwójnej zjeżdżalni.

Na tym dmuchańcu może przebywać równocześnie czwórka dzieci. Bardzo ciekawie wygląda też tor przeszkód, jaki wyraźnie poprawi formę korzystających z niego dzieci. Na ten dmuchaniec złożą się: trampolina, tor przeszkód, mini ścianka do wspinaczek, jak i szersza zjeżdżalnia. Ta atrakcja przeznaczona jest także dla 4 najmłodszych. Następnie, z oferty dmuchańce dla dzieci Wrocław można wybierać zamek dmuchany. Ten mniejszy plac zabaw jest nad wyraz barwny i szczególnie zwróci uwagę dzieci.

Znajdują się w nim: trampolina do skakania, ścianka wspinaczkowa oraz zjeżdżalnia. Atrakcja ta ma mniejsze rozmiary, a więc zalecana jest do przydomowych ogródków, na przykład jako jedna z form rozrywki na urodziny dzieci. Równocześnie spędzać czas w zamku może trójka pociech. Nie można ukryć, iż to stricte zamki dmuchane Wrocław są z chęcią dobierane.

Dodaj komentarz