Meble łazienkowe, wykonane na wymiar oraz przystosowane do gustu klienta

Meble łazienkowe, wykonane na indywidualne zamówienie oraz dostosowane do upodobań zleceniodawcy proponuje lubelska marka Smok. Zaprezentowane meble wyróżnia najwyższa jakość użytkowania, elegancja, a także designerski wygląd. Korpusy dostępnych mebli do łazienki zrobione są z płyty meblowej laminowanej, o odpowiedniej grubości.

Co więcej, na prośbę klientów mogą zostać zrobione z płyty MDF lakierowanej. Wybrane surowce, wybierane do produkcji mebli do łazienki są tworzywami wysokiej jakości. Wykorzystywane są certyfikowane zawiasy puszkowe produkcji włoskiej albo austriackiej. Systemy wysuwu szuflad konsumenci dopasowują samodzielnie, by maksymalnie odpowiadały ich przyzwyczajeniom. Podobnie, dopasowuje się typ blatów a także pozostałe dodatki do łazienki. Niezbędne szczegóły ustalane są podczas spotkania z projektantami. Na witrynie http://smok.biz.pl/meble-lazienkowe/ można zobaczyć przykładowe zamówienia mebli łazienkowych.

Zagwarantowane jest, że po zrobieniu mebli przez zakład Smok łazienka stanie się domowym azylem. Będzie z jednej strony funkcjonalna, a z drugiej – przyczyni się do odczuwania maksymalnego luksusu. Indywidualny plan jest znaczący zwłaszcza wówczas, gdy łazienka ma nieszablonowe wymiary. W takiej sytuacji cała powierzchnia będzie zajęta jak trzeba. Warto też zobaczyć pozostałą ofertę firmy, by mieć meble na indywidualne zamówienie w innych wnętrzach.

Elementy umeblowania zawsze dostosowane są do stylu oraz typu pomieszczenia. Dzięki temu, można oczekiwać idealnych rezultatów. Spore doświadczenie stolarzy umożliwia spełnić wymagania klientów. Do wykonania mebli dopasowane są certyfikowane surowce, zapewniające sprawność funkcjonowania jak i trwałość. Do tego, wszystko dostępne jest w niewygórowanych cenach. Dzięki meblom na wymiar można oczekiwać, że przestrzeń domowa będzie dopasowana do wymagań mieszkańców.

Dodaj komentarz