Korzyści płynące z użytkowania hulajnóg elektrycznych

Elektryczne hulajnogi stały się symbolem nowoczesnego transportu miejskiego; są częstym widokiem w dużych miastach, takich jak Paryż, Madryt czy San Francisco. Wygląda na to, że trend ten będzie zmierzał tylko w jednym kierunku – w górę! Chociaż uważamy, że ten ostatni boom popularności jest wspaniały, nie możemy zaprzeczyć, że jest wielu, którzy pozostają nieprzekonani. Czy zaliczasz się do tej kategorii? Może uda nam się zmienić Twoje zdanie!


Rywalizuje tylko przez składane rowery, hulajnogi elektryczne są prawdopodobnie najbardziej przenośny tryb napędzany transportu osobistego. Wiele osób chciałoby mieć wspomagane formy transportu, ale uważa je za zbyt kłopotliwe lub zbyt techniczne, aby były praktyczne. Motocykle są świetne, ale trzeba mieć prawo jazdy i ubezpieczenie, aby na nich jeździć. Push Bikes są doskonałe, ale często trzeba je zostawiać przypięte łańcuchami na zewnątrz, co grozi kradzieżą, a ponadto są zbyt duże, by można je było uznać za prawdziwie przenośne.


Hulajnogi elektryczne są lekkie i składane, co pozwala na łatwe przechowywanie i przenoszenie. Możesz po prostu pociągnąć go wzdłuż tak, jak byś małej walizki, co oznacza, że można go zabrać praktycznie wszędzie. Następnie, gdy nadejdzie czas, wystarczy go rozłożyć i jesteś na dobrej drodze!


Przyjazny dla środowiska

Nie możemy napisać artykułu o plusach hulajnóg elektrycznych bez wspominania o środowisku. Era definiująca geopolityczną historię naszych czasów jest zmiana klimatu. Nasze wspólne poszukiwanie bardziej przyjaznych dla środowiska środków transportu i zmniejszenie emisji jest zobaczyć pewne postępy, z elektrycznych skuterów jest jednym z liderów do tej pory. Zużywają one tylko niewielką ilość energii elektrycznej i nie emitują żadnych spalin, co jest lepsze dla jakości powietrza w naszych miastach i dla płuc ich mieszkańców. Jako niezawodny, niedrogi i przyjazny dla środowiska sposób podróżowania, nie ma nic lepszego niż hualjnoga elektryczna.


Podróżowanie po mieście i cisza nigdy nie idą w parze. Praktycznie każda metoda przemieszczania się wiąże się ze znacznym zanieczyszczeniem hałasem – samochody, motocykle, autobusy, pociągi – wszystkie są niezwykle głośne. Nawet chodzenie może być głośne, jeśli masz buty na twardej podeszwie! Wprowadź hulajnogę elektryczną; cicha jak szeptany środek transportu, który jest najszybszym i najcichszym sposobem, aby dostać się z punktu A do punktu B.


Jesteśmy pewni, że ty lub ktoś, kogo znasz miał sąsiada, który pracuje bardzo wcześnie lub bardzo późno godzin, a kiedy wracają do domu późno w nocy lub wcześnie rano, dźwięk ich samochodu lub motocykla jest szokujące zakłócenia. Gdyby mieli hulajnogę elektryczną, nic byś nie usłyszał.


Równowaga + ruch

Kolejnym problemem, z którym boryka się dziś ludzkość, jest nasz coraz bardziej siedzący tryb życia. Wielu z nas pracuje w biurach lub zawodów, które są w dużej mierze siedzącej, a większość z nas będzie jeździć lub wziąć pociąg do i z pracy. Rzuć w nowoczesnej technologii komunikacyjnej (FaceTime, Skype, Whatsapp, itp.) pozwalając nam towarzysko bez faktycznie iść gdziekolwiek, a ruch staje się coraz mniej konieczne, a ludzie walczą, aby znaleźć czas na ćwiczenia.


Oczywiście, wiemy, że jazda na hulajnodze elektrycznej nie jest zamiennikiem treningu, ale to będzie aktywować swój rdzeń i poprawić równowagę. Korzystanie z hulajnogi to świetny sposób na zastąpienie krzesła na coś bardziej aktywnego. Ruszaj z krzesła, po wielu godzinach pracy i wsiadaj na hulajnogę. Zwiedzaj miasto w szybki i wygodny sposób.


Bezpieczeństwo

Każdy rodzaj transportu wiąże się z elementem ryzyka. Kiedy podróżujesz szybciej niż tempo chodzenia, zwiększa się ryzyko wypadku – nawet tak prostego, jak potknięcie się lub wpadnięcie na kogoś podczas joggingu. W porównaniu z innymi osobistymi środkami transportu, takimi jak jazda na rowerze, rolkach czy hoverboardach, hulajnogi są potencjalnie bezpieczniejszą opcją. Po pierwsze, możesz po prostu zejść z hulajnogi, jeśli widzisz, że zbliża się kolizja. To jest coś, czego nie można zrobić z rowerów lub wrotek, i masz natychmiastowy dostęp do hamulców, które hoverboards brak. Elektryczne hulajnogi są wystarczająco szybkie, aby być użyteczne i zabawne do jazdy, ale daje wystarczającą kontrolę, że czujesz się bezpiecznie i pewnie podczas jazdy.


To chyba nie jest zaskakujące, ale nie da się mówić wystarczająco dużo o hulajnogach elektrycznych! Nasza własna hulajnoga elektryczna – jest doskonałym przykładem tego, jak dobre mogą one być. Dzięki zasięgowi do 55 km, niezwykle skutecznemu elektronicznemu systemowi hamowania regeneracyjnego i prędkości maksymalnej 40 km/h, Fuze jest jednym z najszybszych i najbardziej ekscytujących sposobów poruszania się po mieście. Nie wierzysz nam? Sprawdź różne opinie od zadowolonych klientów!

Po więcej wejdź na stronę http://www.glogow-info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=55257&Itemid=2

Dodaj komentarz