Katalog produktów dla dzieci wyróżniający się użytecznością, bezpieczeństwem oraz interesującym wyglądem

Kategorie towarów zamieszczonych w sklepie online Bamboli pozwolą uporządkować tak spory asortyment i od razu ukazują, że ma się kontakt z punktem sprzedaży renomowanym. Umieszczenie produktów w działach jest pomocne dla kupujących, jacy zamierzają coś kupić.

Zwłaszcza, że wszystkie kategorie są precyzyjnie dookreślone. Konkretne działy mają też podkategorie, aby móc jeszcze dokładniej wybrać produkty takie jak bujak dla niemowlaka dla własnego dziecka. Katalog produktów rozdzielony jest w działy: akcesoria dla niemowląt, akcesoria dla dzieci, wózki i foteliki, zabawki i sport, ubranka i akcesoria, akcesoria dla rodziców, pokoik, książki i książeczki, urodziny i świętowanie.

Działy nazwane są w takim razie w taki sposób, by od razu można było wiedzieć, co zakupi się, gdy będzie zaglądać się do danego działu. Akcesoria dla niemowląt rozdzielone są na: do leżenia i spania, smoczki i akcesoria, do jedzenia i picia, okularki przeciwsłoneczne, gryzaki, lampki i projektory, nianie elektroniczne, a także do higieny i pielęgnacji. Akcesoria dla dzieci w sklepie podzielone są na: do jedzenia i picia, do leżenia i spania, przydatne w podróży, do higieny i pielęgnacji, maluch w kuchni, smoczki i klipsy do smoczków, bezpieczeństwo, podesty, etui i telefony, do przedszkola i szkoły. Obszerna kategoria zabawki i sport zawiera: przytulanki, zabawki dla niemowląt, maty edukacyjne i do zabawy, inne zabawki drewniane, jeździki i pchacze, bujaczki, zabawki kreatywne, instrumenty muzyczne, zabawki do kąpieli, zabawki plażowe, lalki i akcesoria, zabawki do piaskownicy, zabawki sportowe, samochody i pojazdy, zabawki magnetyczne, lampki do zabawy, zabawki do wózka i fotelika, mała motoryka, pacynki i marionetki, zabawa w ogrodzie, koniki na biegunach, zabawki do ciągnięcia, domki dla lalek, worki i pojemniki na zabawki, huśtawki i drabinki, gry, puzzle i układanki, teatrzyki, telefony, zabawki edukacyjne, zabawa w…, figurki, budynki do zabawy, drewniane domki dla ptaków, edukacja i nauka, drewniane dekoracje do pokoju. Kategoria ubranka i akcesoria zawiera: ubranka dla niemowląt, ubranka dla dzieci, wieszaki, akcesoria i ozdoby do włosów, szlafroki, stroje kąpielowe i plażowe, naprasowanki i przypinki, bransoletki, naszyjniki i broszki, paski, szaliki, opaski i bandany.

Dodaj komentarz