Idealny drink na letnią ochłodę – Pina Colada

Najlepszy koktajl alkoholowy na urlopową ochłodę to bezsprzecznie Pina Colada. Serwis tematyczny, jaki prezentuje trunki z całego świata, Tragos Del Mundo jest miejscem, w jakim więc musiał się pojawić taki sposób przygotowania. Pod domeną https://www.tragosdelmundo.cl/pina-colada/ można odnaleźć dokładny sposób przygotowania Pina Colady a także zapoznać się z legendą drinka bardzo dobrze wszystkim znanego. piña colada – to nazwa, jakiej nikomu nie trzeba przedstawiać. To drink szczególnie popularny na Karaibach. Rozgłos uzyskał w 1979 roku, za pomocą hitu Escape, w wykonaniu Ruperta Holmesa. {Sposób zrobienia trunku jest łatwy. Można go wyszukać na oficjalnej ewidencji koktajli IBA. Są osoby, które do głównego przepisu wlewają nieco więcej Malibu, co uzależnione jest od ich odczuć smakowych.

Często dodawany jest również sok z ananasa, zamiast kawałków owocowych. Składniki konieczne do zrobienia Pina Colady to: 45 ml rumu kokosowego, 45 ml mleka kokosowego, 90 ml soku ananasowego, a także trzy kostki lodu. Zrobienie Pina Colady nie zajmie nikomu dużo czasu. Należy bowiem wkładać lód do miksera oraz wlać konkretne elementy składowe po kolei: rum, mleko kokosowe oraz sok z ananasa. Wszystko trzeba zamieszać aż lód nie będzie precyzyjnie rozdrobniony. Powoli wlewa się otrzymany napój bez piany do szklanki. I wtedy jest gotowy do spożycia.

„Przecedzony ananas” to dobry, słodszy karaibski koktajl alkoholowy. Przygotowywany z białego rumu, należy podać z lodem, plastrem cytryny, a także plasterkiem ananasa. Ciekawsza propozycja sugeruje, że Pina Coladę można podać w wydrążonym ananasie. Żeby pozyskać aksamitną wersję drinka, wymagane części składowe dobrze będzie umieścić w blenderze. Szczegółowy przepis, znajdujący się na stronie Tragos Del Mundo pozwala szybko przyszykować idealny trunek na wakacyjną ochłodę.

Dodaj komentarz