Bogata propozycja szkoleń, wykonywanych w Imperium Szkoleniowym

Bogata propozycja szkoleń, przeprowadzanych w Imperium Szkoleniowym zawiera szkolenia w formie stacjonarnej na terenie Krakowa oraz w Warszawie, a także szkolenia w formie zdalnej. Kursanci mają do wyboru szkolenia jakimi są: MS Excell, MS Office, kursy z obsługiwania baz danych, kursy z obsługiwania programów graficznych, kursy z programowania, szkolenia z projektowania stron www, szkolenia z Business Inteligennce, szkolenia z bezpieczeństwa informacji IT, kursy ze zwinnej metodyki, albo też szkolenia z modelowania procesów biznesowych. W ramach nauczania online dostępne są pakiety: Teams, Access, Excel, PowerPoint, Project, Word, Outlook.

Klienci biznesowi nad wyraz często zdecydowani są również na udział w kursach zamkniętych. W Imperium Szkoleniowym opracowane są w dodatku kursy jako jednoosobowe warsztaty. Każdorazowo obszar konsultacji jest osobiście omówiony przez trenera z klientem. Interesującym punktem w katalogu są szkolenia niestandardowe. Mogą one się odbyć w firmie zamawiającego.

Chętnie zrobią użytek z tego biznesmeni, którzy mają w konkretnym czasie we własnej siedzibie wdrożone specjalne oprogramowanie. Szkolenia Imperium Szkoleniowego całkowicie będą odpowiadały na zapotrzebowanie rynku dotyczącego przeprowadzania kursów IT w przystępnej formie. Udostępnione kursy prowadzą tylko sprawdzeni trenerzy, mający tytuł MCT oraz MOS. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują dyplomy ukończenia szkolenia. Są one udostępnione w języku polskim jak i angielskim.

Kursy przygotowane są na wybranym etapie wiedzy kursantów, a na życzenie zleceniodawców mogą zostać przygotowane na sposób indywidualny. Do najpopularniejszych szkoleń zaliczają się: MS Teams, MS Excel, a także MS Project. Na witrynie internetowej firmy https://imperiumszkoleniowe.pl/szkolenie-dla-zaawansowanych-formatowanie-warunkowe-w-excelu/ można obeznać się z dokładnym opisywaniem określonych kursów, zobaczyć ile kosztują a także ile trwają. Kiedy uczestnik przekona się na kupno szkolenia w formie online to otrzymuje: dostępność do lekcji z najważniejszymi informacjami w temacie działania programów oraz do klarownych video z instruktażami.

Dodaj komentarz