Balustrady kute wykonywane w Pracowni Kowalstwa Artystycznego i Metaloplastyki Krzysztofa Janowicza

Balustrady kute robione w Pracowni Kowalstwa Artystycznego i Metaloplastyki Krzysztofa Janowicza są zrobione samodzielnie. Metal świadczy o ich najwyższej jakości. Zamawiający mają okazję wybierać balustrady zewnętrzne i wewnętrzne. Wzór każdej z balustrad dopasowany jest na indywidualnych zasadach do designu budynku oraz otoczenia w jakim się znajduje. To sprawia, że wszystko potem jest spójne designersko. Nie tak dawno metal był kojarzony głównie z produktami surowymi i nastawionymi tylko na użyteczne wykorzystanie.

Obecnie widać odejście od tego coraz bardziej, uwzględniając estetykę. Innowacyjne elementy wykonane są w pracowni w ten sposób, że od razu można zobaczyć, że każdy szczegół się w tym miejscu wyróżnia. Mało tego, każda balustrada po zrobieniu jest dostarczona na adres podany przez zleceniodawcę, czyli nie ma potrzeby się obawiać, iż zamówienie nie będzie możliwe do realizacji.

Jeżeli komuś zależy na unikalnych rozwiązaniach to kowalstwo artystyczne może spełnić jego wymagania. Nie ma w takim wypadku znaczenia, czy będzie się zamawiało poręcze schodowe, bądź innego rodzaju wyrób.

Dla klientów mogą być wykonane balustrady kute proste, jak i wyjątkowo unowocześnione, z większą liczbą podzespołów. Nad wyraz często zleceniodawcy zdecydowani są też na zamówienie balustrad bazujących na technice metaloplastyki, wówczas można dobierać wśród wzorów roślinnych, zwierzęcych, jak i licznych innych, jakie tylko się komuś spodobają. Mogą to być przykładowo z kwiatami albo z wzorami geometrycznymi dekoracje.

W przypadku balustrad zewnętrznych nie trzeba się obawiać, że mogłyby zniszczyć się pod wpływem warunków zewnętrznych, ponieważ każdy tego typu produkt jest zabezpieczany cynkowaniem ogniowym, a później pomalowany stosownym podkładem i farbą nawierzchniową. Jeżeli balkon ma inny niż standardowy kształt, to zlecenie także może być wykonane. Wówczas barierki i poręcze będą wykonane na bazie {indywidualnego|spersonalizowanego projektu. W zakładzie można też wybierać wśród wielu wzorów balustrad kutych wewnętrznych.

Dodaj komentarz